OBAVIJEST: Sakupljanje praznog ambalažnog otpada SZB za 2019 godinu

MREŽA SKUPLJANJA AMBALAŽNOG OTPADA SZB ZA POLJOPRIVREDNA GOSPODARSTVA KOJA TREBAJU IMATI OVJERENI PRATEĆI LIST KAO DOKAZ DA SU OTPAD ZBRINULI NA ZAKONOM PROPISAN NAČIN

 2019 godina

 Korisnicima je osiguran besplatni povrat prazne ambalaže isključivo ovih tvrtki: Agroavant, AgroChem-Maks, Agroteks, BASF, Bayer CropScience, Chromos Agro, Danon, Dow AgroSciences, Euroazijski pesticidi, Florel, Genera, Iskra Zelina Kemijska Industrija, Nufarm, Monsanto, Orchem, Pinus Agro, Stockton, Syngenta Agro.

U sklopu projekta se sakuplja samo prazna primarna/opasna ambalaža navedenih proizvođača koji financiraju projekt. Transportna ambalaža kao niti ambalaža bilo kojih drugih proizvoda koji nisu sredstva za zaštitu bilja (npr mineralna gnojiva) se ne prihvaća.

 Istarska županija
08.04.2019.

Finida bb (dvorište 6. maj) Umag 9.00 – 11.00
Brtonigla Nova Vas Brtonigla 12.00 – 14.00

 

Istarska županija
12.04.2019.

Poslovni prostor Parka d.o.o. Most 25

(u blizini parkirališta CIMOS)

Buzet 09.00 – 10.30
Parkiralište iza doma Josip Daus Cerovlje 12 Cerovlje 12.00 – 14.00

 

Istarska županija
18.04.2019.

Sajmište Višnjan

 

Višnjan 09.00 – 11.00
Poljoprivredna zadruga Agroistra Industrijska zona Galižana 27 Pula 13.00 – 14.30

 

Primorsko – goranska županija
23.04.2019.

Poljoapoteka Cortina Novo naselje Mravinci bb Čavle 9.00 – 11.00

 

Vukovarsko – srijemska županija
02.05.2019.

PZ Napredak K.Tomislava 40 Gradište 9.00 – 12.00

 

Brodsko – posavska županija
09.05.2019.

PPK d.o.o. Nova Gradiška Urije bb Nova Gradiška 9.00 – 13.00

 

Brodsko – posavska županija
13.05.2019.

PZ Prvča,

Maloprodajno mjesto br.6

108. brigade ZNG br. 3 Sibinj 8.30 – 10.30
Agronom d.o.o. J. Kozarca 12 Bukovlje 11.30 – 13.00

 

Požeško – slavonska županija
17.05.2019.

Kutjevo d.d. Trg Graševine 2 Kutjevo 8.00 – 11.00
Kutjevo d.d. Trg Vilima Korajca 13 Kaptol 11.30 – 14.00

 

Požeško – slavonska županija
21.05.2019.

Kod autobusnog stajališta – Restoran Buba Trg Zrinskih i Frankopana Pleternica 8.00 – 10.30
Komunalno društvo Kralja Tomislava 56e Čaglin 11.30 – 13.00

 

Požeško – slavonska županija
27.05.2019.

Agronom d.o.o. Voćarska bb, Završje Brestovac 9.00 – 13:00

 

Karlovačka županija
03.06.2019.

Bublić Commerce d.o.o. Ul. Dr. Vlatka Mačeka 26c Karlovac 8.00 – 10.00
Medven trgovina d.o.o. Mali Erjavec 4 Mali Erjavec 11.00 – 12.00
Vinski podrum Vrbanek Obrež Vivodinski 1 Vivodina 13.00 – 15.00

 

Brodsko – posavska županija
04.06.2019.

Braniteljska zadruga Kobaš Kloštarska 6 Slavonski Kobaš 09.00 – 11.00

 

Karlovačka županija
07.06.2019.

Autobusna stanica kod crkve sv. Antuna Duga Resa 8.00 – 10.00

 

Osječko – baranjska županija
10.06.2019.

Općina Gorjani Kula 1 Gorjani 08.30 – 12.00

 

Ličko – senjska županija
12.06.2019.

Madig – Mrežnica d.o.o. Kralja Zvonimira 131 Otočac 8.00 – 10.00
Poljopromet d.o.o. Lički Osik 81 (Stari) Lički Osik (Stari) 11.00 – 13.00

 

Karlovačka županija
14.06.2019.

Madig – Mrežnica d.o.o. Salopek Selo 2 Ogulin 8.00 – 10.00

 

Karlovačka županija
18.06.2019.

Parkiralište NK Josipdol Karlovačka Josipdol 8.00 – 10.00
Benzinska postaja Plaški (preko puta) Plitvička cesta Plaški 11.00 – 12.30

 

Vukovarsko – srijemska županija
26.06.2019.

Agro Tovarnik Rusinjska b.b. Mikluševci 11.30 – 13.00

 

Požeško – slavonska županija
27.06.2019.

Lipkom d.o.o. I.              Mažuranića 81 Lipik 9.00 – 11.00

 

Bjelovarskobilogorska županija
28.06.2019.

P.Z. Štefanje Štefanje 84 a Štefanje 8.00 – 10.00

 

Bjelovarskobilogorska županija
01.07.2019.

DVD u Gudovcu Gudovac 41 Gudovac 8.00 – 10.00

 

Bjelovarskobilogorska županija
03.07.2019.

Šnajder d.o.o. Bilogorska 74 Kapela 8.00 – 11.00

 

Bjelovarskobilogorska županija
05.07.2019.

Sajmište u Garešnici   Garešnica 8.00. – 11.00.

 

Bjelovarskobilogorska županija
08.07.2019.

Sima-agro d.o.o. Donji Sređani 47 Dežanovac 8.00. – 10.00.

 

Sisačko – moslavačka županija

10.07.2019.

ABUNDAN d.o.o. Sv. Mihovila 19 Velika Ludina 8.00 – 11.00

 

Sisačko – moslavačka županija
12.07.2019.

Kod Društvenog doma Radićeva ulica Kutina 8.00 – 10.00
Sajmišna ulica kod Veterinarske ambulante Lipovljani 11.00 – 13.00

 

Sisačko – moslavačka županija
15.07.2019.

Komunalac Glina d.o.o. Jukinačka 104 Glina 8.00 – 11.00
PZ Prvča Barice Rapić 1a Sisak 12.30 – 16.00

 

Sisačko – moslavačka županija
17.07.2019.

Sajmište Popovača Moslavačka bb Popovača 8.00 – 11.00

 

Bjelovarskobilogorska županija
19.07.2019.

Parkiralište kod Općine Šandrovac Bjelovarska 6 Šandrovac 8.00. – 11.00.

 

Bjelovarskobilogorska županija

22.07.2019.

Sajmište Početak Bjelovarske ulice Veliki Grđevac 8.00. – 11.00.

 

Bjelovarskobilogorska županija
24.07.2019.

Parking za teretna vozila u ulici Ljudevita Gaja Trg Križnog puta Daruvar 8.00. – 11.00.

 

Osječko – baranjska županija

24.07.2019.

Dvorište komunalnog društva Kolodvorska 1 Koritna 08.00 – 12.00

 

Bjelovarskobilogorska županija
26.07.2019.

Sajmište Sv. Andrije bb Čazma 8.00. – 11.00.

 

Sisačko – moslavačka županija
29.07.2019.

Prostor stočnog sajma u Sunji Sajmište bb Sunja 8.00 – 11.00

 

Vukovarsko – srijemska županija
29.07.2019.

PTPO Baruz Patkovićeva 36 Bobota  8.00 -11.00

 

Požeško – slavonska županija
31.07.2019.

PZ Prvča Pavla Radića 44 Požega 09.00 – 10.00

 

Vukovarsko – srijemska županija
02.08.2019.

PZ Bogdanovci Žrtava domovinskog rata bb Bogdanovci 08.30 – 12.30

 

Vukovarsko – srijemska županija
07.08.2019.

Prostor kod sportske dvorane – Ivankovo Bošnjaci 10 Ivankovo 08.30 -12.00

 

Vukovarsko – srijemska županija
09.08.2019.

Trgovački obrt Tina I.G. Kovačića 106 Ilok  9.00 – 13.00

 

Vukovarsko – srijemska županija
12.08.2019.

Agro Tovarnik Vl. Ivana Burika 34 Tovarnik 9.00 – 11.30

 

Vukovarsko – srijemska županija
16.08.2019.

PZ Napredak Strossmayerova b.b. Babina Greda 9.00 – 10.00
PZ Napredak Velika Cerna 147 Cerna 11.00 – 13.00

 

Vukovarsko – srijemska županija
19.08.2019.

CEZAREJA d.o.o. Soljanska 56 Drenovci 8.30 – 13.00

 

Vukovarsko – srijemska županija
21.08.2019.

Ruris d.o.o. Strosmajerova 61 Bošnjaci 09.00 – 10.30
PZ Napredak V.Nazora 8 Bošnjaci 11.00 – 12.30

 

Brodsko – posavska županija
22.08.2019.

PZ Prvča,

Maloprodajno mjesto br.15

Alojzija Stepinca 18 Sikirevci 9.00 – 13.00

 

Zadarska županija
22.08.2019.

Nadinsko blato Nadin 8.00 – 10.00

 

Osječko – baranjska županija
23.08.2019.

PZ Topolje Republike 50 Topolje 8.30 – 10.00
Dom Kulture V.Nazora 32 Popovac 11.00 – 12.30

 

Vukovarsko – srijemska županija
26.08.2019.

CEZAREJA d.o.o. Skorotinci 7

 

Otok

Industrijska zona

 8.30 -13.00

 

Splitsko – dalmatinska i Dubrovačko – neretvanska županija
28.08.2019.

Poljoapoteka Hipodrom Put Piketa 24 Sinj 9.00 – 11.00
Poljopromet d.o.o. Jasenska bb Opuzen 14.00 – 16.00

 

Osječko – baranjska županija
28.08.2019.

Općina Kneževi Vinogradi Vaga prema Kotlini Kneževi Vinogadi 8.30 – 12.00

 

Osječko – baranjska županija
29.08.2019.

Agrar T.P.P. (Habada) Kralja Tomislava bb Selci Đakovački 8.30 – 10.00
Europlantaže d.d. Trg 2 Brođanci 11.30 – 12.30

 

Splitsko – dalmatinska županija
30.08.2019.

Poljopromet d.o.o. Glavina Donja 373 Imotski 8.00 – 10.00

 

Brodsko-posavska županija
30.08.2019.

Stočna pijaca Nova Kapela 9.30 – 12.30

 

Krapinsko – zagorska županija
02.09.2019.

Trgocentar d.o.o. Trg Sv. Jurja 8

 

Desinić 8.00 – 10.00

 

Krapinsko – zagorska županija
03.09.2019.

Micak d.o.o. Kolodvorska 47a Marija Bistrica 8.00 – 10.00

 

Virovitičko – podravska županija
05.09.2019.

Slatina kom d.o.o. Trg Ruđera Boškovića (stara tržnica) Slatina 8.00 – 11.00

 

Virovitičko – podravska županija

06.09.2019.

Iza benzinske postaje u Pitomači Ulica Ljudevita Gaja 134 Pitomača 8.00 – 11.00

 

Virovitičko – podravska županija
09.09.2019.

PP Orahovica d.d. – Gutmanovci Zakov gaj Gutmanovci 8.30 – 12.00
PP Orahovica d.d. Zdenci b.b. Zdenci 13.00 – 14.30

 

Zagrebačka županija
11.09.2019.

Parkiralište gradskog stadiona Celine 8 Vrbovec   8.00 – 11.00

 

Zagrebačka županija
12.09.2019.

Sajmište u Dubravi Radnička ulica bb Dubrava Vrbovečka   8.00 – 11.00

 

Zagrebačka županija
13.09.2019.

Poljoapoteka Jakopović Lipovec Lonjski 17 Lipovec Lonjski

Kloštar Ivanić

8.00 – 11.00

 

Zagrebačka županija
16.09.2019.

Cipro d.o.o. Josipa Predavca 10 Dugo Selo 8.00 – 10.00
Sajmište Pisarovina Karlovačka 8A Pisarovina 11.30 – 13.30

 

Šibensko – kninska županija
18.09.2019.

PZ Primošten Burnji (skladište) Draga 6 Primošten Burnji 10.00 – 11.30
Dalmacija vino Split d.o.o.

Radna jedinica Drniš

I. Meštrovića 38

(lokacija Cecela)

Drniš 13.00 – 15.00

 

Zagrebačka županije i Grad Zagreb
19.09.2019.

Ispred Ureda Hrvatsko-poljoprivredne-šumarske savjetodavne službe Stara cesta 14 Vukovina 8.00 – 10.00
DVD Odranski Obrež (plato ispred) Obreška cesta 119 Odranski Obrež 10.30 – 12.00

 

Zagrebačka županije i Grad Zagreb
20.09.2019.

Poljoapoteka Papiga Črećan 10 b Sv. Ivan Zelina 8.00 – 11.00
Veterinarska ambulanta u Belovaru Varaždinska 55 Belovar 11.30 – 12.30

 

Zagrebačka županija
26.09.2019.

Poljoprivredna apoteka Agromarket „Poljoprivredna stanica“ Zrinski Frankopana 12 Jastrebarsko 8.00 – 10.00
Penić-promet Krašić 96 Krašić 10.30 – 12.00

 

Zagrebačka županija
27.09.2019.

Agronom d.o.o. Ulica 65. bataljuna ZNG 48 Ivanić Grad  8.00 – 11.00

 

Varaždinska županija
30.09.2019.

Amting d.o.o. Kolarova 2 Veliki Bukovec 8.00 – 10.00

 

Varaždinska županija
02.10.2019.

Poljodom d.o.o. Gospodarska 2 Ivanec 8.00 – 11.00

 

Varaždinska županija
04.10.2019.

Sakupljalište repe (repodrom) Stjepana Radića 1 Vidovec 8.00 – 11.00

 

Varaždinska županija
09.10.2019.

PZ Jalžabet

Prodavaonica br. 1

Suhodolska 21 Jalžabet 8.00 – 10.00

 

 

Koprivničko – križevačka županija

11.10.2019.

Agronom d.o.o. Trg Tomislava Bardeka 17 Sokolovac 8.00 – 11.00

 

Koprivničko – križevačka županija
15.10.2019.

Agronom d.o.o. Trg Matije Gupca 2 Novigrad  Podravski 8.00 – 11.00

 

Koprivničko – križevačka županija
17.10.2019.

Gola – općinsko skladište A. Šenoe Gola 8.00 – 12.00

 

Koprivničko – križevačka županija
21.10.2019.

Parkiralište ispred DVD-a Sv.Petar Orehovec 131 Sv.Petar Orehovec 8.00 – 11.00

 

Bjelovarsko-bilogorska županija
23.10.2019.

Prostor tržnice Ulica 77. Samostalnog bataljuna ZNG-a 19 Grubišno Polje 8.00 – 11.00

 

Koprivničko – križevačka županija
25.10.2019.

Lenagro d.o.o. Palih boraca 1 Đelekovec 8.00 – 11.00

 

Varaždinska županija
30.10.2019.

Poljocentar Varaždinska bb Sračinec 8.00 – 10.00

 

Međimurska županija

04.11.2019.

Poljoprivredna zadruga Čakovec Kolodvorska 74 Donji Kraljevec 8.00 – 12.00

 

Međimurska županija
07.11.2019.

Poljoprivredna zadruga Čakovec Sajmišna bb Kotoriba 8.00 – 11.00

Međimurska županija
11.11.2019.

Kocen Agro d.o.o. Štrigova 76 Štrigova 8.00–11.00

 

Međimurska županija
14.11.2019.

Agromartin d.o.o. Čakovečka bb Sv.Martin na Muri 8.00-10.00

 

Međimurska županija
18.11.2019.

Dodlek – Agro d.o.o. Lipovke 6 Belica 8.00 – 11.00

 

Međimurska županija
21.11.2019.

Poljoposavec d.o.o. Matije Gupca 5a Dunjkovec 8.00 – 10.00

 

Koprivničko – križevačka županija
28.11.2019.

Reciklažno dvorište Adolfa Daničića bb Koprivnica 8.00 – 12.00

 

Koprivničko – križevačka županija
02.12.2019.

Industrijska zona Čret Kod skretanja za Lemeš Križevački Križevci 8.00 – 12.00

 

Koprivničko – križevačka županija
05.12.2019.

Agronom d.o.o. Kolodvorska 19 Đurđevac 8.00 – 11.00

 

Koprivničko – križevačka županija
09.12.2019.

Sajmište Sveti Ivan Žabno Zagrebačka bb Sveti Ivan Žabno 8.00 – 11.00

 

Koprivničko – križevačka županija
11.12.2019.

Sajmište Gornja Rijeka Novoselska ulica 15 Gornja Rijeka 8.00 – 11.00

 

Koprivničko – križevačka županija
13.12.2019.

Sajmište Kolodvorska bb Virje 8.00 – 11.00

Leave a Comment

Previous post:

Next post: